Lange-QT-syndroom: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 154: | Regel 154: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
! LQTS11 | |||
| 7q21-q22 | |||
| [http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=omim&Cmd=DetailsSearch&Term=604001%5BMIM%5D AKAP9] | |||
| Caveolin 3 | |||
| | |||
| 1 family <cite>Chen</cite> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||