Ischemie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 134: | Regel 134: | ||
| V1, V4R | | V1, V4R | ||
| I, aVL | | I, aVL | ||
| RCA | |||
|- | |||
| [[Boezem infarct]] | |||
| Pta segment | |||
| | |||
| RCA | | RCA | ||
|- | |- |